Advertentie

Banner Mindwize

Stichting Ambulance Wens viert vervulling 25.000e wens met herdenkingsmoment

Nieuws

20 januari 2026

Stichting Ambulance Wens heeft afgelopen weekend haar 25.000e wens vervuld. Om de mijlpaal te vieren houdt de stichting op 24 januari een herdenkingsmoment in de Laurenskerk in Rotterdam. Tijdens de bijeenkomst staat de stichting stil bij alle verhalen die schuilgaan achter de 25.000 wensen. Ook Koning Willem-Alexander zal bij die bijeenkomst aanwezig zijn.

Stichting Ambulance Wens, allereerste wens met zeeman Mario op de Spido Rotterdam
Stichting Ambulance Wens, allereerste wens met zeeman Mario op de Spido Rotterdam © Stichting Ambulance Wens

door Redactie Vf

Stichting Ambulance Wens werd in 2007 opgericht door Kees Veldboer en vervult ondertussen dagelijks meerdere wensen voor terminale en niet- of nauwelijks mobiele patiënten uit heel Nederland. Nadat Veldboer in 2021 overleed nam zijn zoon zijn plek aan het roer van de organisatie over.

‘Dat we vandaag de 25.000e wens mogen vervullen, en dat dit nog steeds op dezelfde manier gebeurt, doet iets met me,’ zegt Kees Veldboer jr. ‘Het getal is indrukwekkend, maar waar het echt om draait zijn de mensen en de families achter iedere wens.’

De 25.000e wens was van de 49-jarige Wendy. Zij verblijft in een hospice in Doetinchem en wilde met haar dochters het strand in Noordwijk aan Zee bezoeken. De stichting zegt dat begin dit jaar door het winterweer minder wensen dan gebruikelijk binnen kwamen.

Advertentie

MIC: Fondsenwerving met het bereik van social media en het gemak van een betaalverzoekje
Close