Deadlines

Hier vind je alle deadlines voor jaargang 20 van Vakblad fondsenwerving.

We behouden ons het recht voor het schema aan te passen, als de omstandigheden daartoe aanleiding geven: er kunnen dus geen rechten aan worden ontleend.

   
Jaargang 20 - nummer 2 - 2018 (nr. 124)  
Deadline aanleveren kopij & advertenties - 17:00 uur

Monday, 28 mei 2018

Aanleveren inserts bij Prepost in Nieuw Vennep Friday, 22 juni 2018
Bezorgd Friday, 29 juni 2018
   
Jaargang 20 - nummer 3 - 2018 (nr. 125)  
Deadline aanleveren kopij & advertenties - 17:00 uur Monday, 9 juli 2018
Aanleveren inserts bij Prepost in Nieuw Vennep Friday, 3 augustus 2018
Bezorgd Friday, 10 augustus 2018
   
Jaargang 20 - nummer 4 - 2018 (nr. 126)  
Deadline aanleveren kopij & advertenties - 17:00 uur Monday, 23 July 2018
Aanleveren inserts bij Prepost in Nieuw Vennep Friday, 31 August 2018
Bezorgd Friday, 7 September 2018
   
Jaargang 20 - nummer 5 - 2018 (nr. 127)  
Deadline aanleveren kopij & advertenties - 17:00 uur Monday, 3 September 2018
Aanleveren inserts bij Prepost in Nieuw Vennep Friday, 28 September 2018
Bezorgd Friday, 5 October 2018
   
Jaargang 20 - nummer 6 - 2018 (nr. 128)  
Deadline aanleveren kopij & advertenties - 17:00 uur Monday, 8 October 2018
Aanleveren inserts bij Prepost in Nieuw Vennep Friday, 2 November 2018
Bezorgd Friday, 9 November 2018
   
Jaargang 20 - nummer 7 - 2018 (nr. 129)  
Deadline aanleveren kopij & advertenties - 17:00 uur Monday, 12 November 2018
Aanleveren inserts bij Prepost in Nieuw Vennep Friday, 7 December 2018
Bezorgd Friday, 14 December 2018
   
Jaargang 20 - nummer 8 - 2018 (nr. 130)  
Deadline aanleveren kopij & advertenties - 17:00 uur Monday, 31 December 2018
Aanleveren inserts bij Prepost in Nieuw Vennep Friday, 25 January 2019
Bezorgd Friday, 1 February 2019
   
Jaargang 21 - nummer 1 - 2019 (nr. 131 - VakdagSpecial)  
Deadline aanleveren kopij & advertenties - 17:00 uur Monday, 4 February 2019
Aanleveren inserts bij Prepost in Nieuw Vennep Friday, 1 March 2019
Bezorgd Friday, 8 March 2019

Leveranciers