Advertentie

AFAS Foundation wil kleine(re) organisaties financieren

Nieuws

19 mei 2026

Uit het nieuwe beleidsplan van de AFAS Foundation blijkt dat het fonds nadrukkelijker wil sturen op duurzame systeemverandering en langetermijnimpact. Daarbij kijken ze ook naar strategische programma’s en vernieuwende initiatieven van kleinere partners, schrijft branchevereniging Partin.

Stichtingsbestuur van AFAS Foundation, april 2026.
Stichtingsbestuur van AFAS Foundation, april 2026. © FAVORI

door Redactie Vf

AFAS Foundation schrijft zich te gaan richten op projecten die negatieve maatschappelijke patronen doorbreken, initiatieven die werken aan systeemverandering op regionaal of landelijk niveau, oplossingen die schaalbaar zijn en lokaal eigenaarschap versterken, en aan duurzame zelfstandigheid van gemeenschappen en mensen. 

Partin moedigt organisaties aan een aanvraag in te dienen. Op 8 juli beantwoordt AFAS Foundation tijdens een inspiratiesessie vragen over de manieren waarop zij aanvragen behandelen.

Bron: Partin

Advertentie

MIC: Fondsenwerving met het bereik van social media en het gemak van een betaalverzoekje
Close