Volgend jaar biedt Legacy Futures een nieuwe Leergang Nalatenschappen aan, een zesdaagse cursus voor iedereen die alles wil leren over de werving van nalatenschappen en de toepassing van communicatie rond nalaten. Ook de Legacy Monitor begint aan een nieuwe jaargang.
Legacy Monitor 2026
Binnenkort start Legacy Futures weer met de volgende Legacy Monitor: dit jaar inclusief het grote nalaten-consumentenonderzoek.
Heb je interesse om de nalatenschappenwerving in jouw organisatie op een hoger plan te brengen en zoek je daarvoor de optimale kennis over de markt? Overweeg dan deelname. Inschrijven voor nieuwe deelnemers kan tot uiterlijk 1 januari 2026.
Meer informatie is te verkrijgen via Arjen van Ketel: arjen.vanketel@legacyfutures.com
Wil je het publieke snapshotreport over recente onderzoek lezen, ga dan naar de website van Legacy Futures. Arjen van Ketel schreef ook een update over de nalatenschappenwerving in Nederland voor Vakblad fondsenwerving. Dat artikel is hier te lezen.
Leergang Nalatenschappen start in januari 2026
Fondsenwervers die zich willen specialiseren in de werving van nalaten kunnen zich weer aanmelden voor de zesdaagse opleiding van Legacy Futures: dé ultieme kans om alles te leren over de werving van nalatenschappen en de toepassing van communicatie rond nalaten.
Nalatenschappenexperts Arjen van Ketel en Lena Vizy leiden je op, samen met andere toppers uit het veld. Al meer dan honderd professionals volgden deze opleiding.
Meer informatie? Mail Miriam van Schaik: miriam.vanschaik@legacyfutures.com
