Nieuws
-
Lees meer over "Landelijke infodag vrijwilligerswerk buitenland 22 november Utrecht"Landelijke infodag vrijwilligerswerk buitenland 22 november Utrecht
Komende zaterdag slaan 28 vrijwilligersorganisaties de handen ineen om Nederland te informeren over de mogelijkheden om vrijwilligerswerk in het buitenland te doen. Op deze dag is het mogelijk informatieve presentaties te volgen, deel te nemen aan inspirerende workshops en te praten met oud-vrijwilligers.
-
Lees meer over "Benefietpremière ten bate van Stichting ALS Nederland"Benefietpremière ten bate van Stichting ALS Nederland
Op dinsdag 16 december organiseert filmdistributeur Dutch FilmWorks de benefietpremière van de film You’re Not You in het vermaarde Tuschinski Theater in Amsterdam. Kaarten kosten 75 euro en de opbrengst komt geheel ten goede van Stichting ALS Nederland.
-
Lees meer over "Afsluiting nationale actieweek ebola-slachtoffers met belpanel"Afsluiting nationale actieweek ebola-slachtoffers met belpanel
De Nationale Actieweek voor de slachtoffers van ebola wordt vrijdag 28 november afgesloten met een grote actie bij Beeld en geluid op het Media Park in Hilversum. Net als vorig jaar bij de Giro555-actie voor de Filipijnen nemen Bekende Nederlanders van 6 uur ’s morgen tot 24.00 uur ’s nachts in het belpanel plaats. Bekende namen als Isa hoes, Anita Witzier, Arjen Robben, Robin van Persie, Louis van Gaal, Hadewych Minis en minister Ploumen, roepen komende week al in tv- en radiospots het Nederlands publiek op om ebola slachtoffers te helpen door te geven aan Giro555.
-
Lees meer over "Samenwerking tussen Max Foundation en Made Blue"Samenwerking tussen Max Foundation en Made Blue
Made Blue en Max Foundation gaan samenwerken om het drinkwaterverbruik van producten of diensten van organisaties in Nederland te spiegelen met het beschikbaar maken van eenzelfde hoeveelheid schoon drinkwater in ontwikkelingslanden: een liter voor een liter.
-
Lees meer over "JustGiving viert nieuwe mijlpaal van 2 miljoen"JustGiving viert nieuwe mijlpaal van 2 miljoen
In korte tijd sinds de lancering van de Nederlandse variant van het internationale online fondsenwervingsplatform JustGiving is een nieuwe mijlpaal bereikt. Ruim 65.000 gebruikers zamelden sinds april 2012 al meer dan € 2.000.000 in voor hun favoriete goede doelen.
-
Lees meer over "3400 Aanmeldingen voor Burgerhulpnetwerk Rode Kruis"3400 Aanmeldingen voor Burgerhulpnetwerk Rode Kruis
Sinds de start van de werving op 1 november hebben zich 3400 mensen aangemeld voor Ready2Help, het nieuwe burgerhulpnetwerk van het Rode Kruis.
-
Lees meer over "Maatschappelijke initiatieven gebaat bij maatwerk door gemeenten en provincies"Maatschappelijke initiatieven gebaat bij maatwerk door gemeenten en provincies
Uit onderzoek van de Raad voor de financiële verhoudingen (Rfv) blijkt dat overheden bekende instrumenten, zoals subsidies, veel gebruiken om maatschappelijke initiatieven te stimuleren. De financiële aspecten hiervan zijn in het advies ‘Tussen betalen en bepalen’ systematisch in kaart gebracht.
-
Lees meer over "Minister-president Rutte ontvangt Bill Gates"Minister-president Rutte ontvangt Bill Gates
Minister-president Rutte ontvangt donderdag 13 november 2014 Bill Gates in het Torentje.
-
Lees meer over "Giro555: In 5 dagen tijd 1.450.779,55 Euro binnen voor hulp aan ebola-slachtoffers"Giro555: In 5 dagen tijd 1.450.779,55 Euro binnen voor hulp aan ebola-slachtoffers
De eerste 5 dagen van de Nationale Actie Stop de ebola-ramp heeft Giro555 1.450.779,55 Euro ontvangen. “Per dag nemen de bedragen toe die binnenstromen.”, zegt actievoorzitter Henri van Eeghen.
-
Lees meer over "Stichting GeefGratis wint in hoger beroep van de Belastingdienst"Stichting GeefGratis wint in hoger beroep van de Belastingdienst
Na een ruim twee en een halfjaar durende juridische procedure heeft stichting GeefGratis een groot succes geboekt in haar strijd tegen het besluit van de Belastingdienst om de anbi-status van de stichting in te trekken. Het Gerechtshof te 's-Hertogenbosch maakte in hoger beroep korte metten met de beschikking van de Belastingdienst
- Vorige pagina
- 1
- ...
- 219
- 220
- 221
- ...
- 257
- Volgende pagina