Advertentie

Leaderboard Supporta

Nieuws per auteur

  • Opkomend fenomeen: lokale fondsen

    14 juni 2016

    Lokale fondsen in Nederland beheren zo'n 15 miljoen euro. Maar koepelorganisatie Lokale Fondsen Nederland verwacht een sterke groei naar 2020. 

    Lees meer over "Opkomend fenomeen: lokale fondsen "
  • Lottovate mag vergunning aanvragen

    13 juni 2016

    Lottovate stap dichterbij om nieuwe speler te worden op Nederlandse loterijenmarkt. Niets staat een vergunningaanvraag nog in de weg.

     

    Lees meer over "Lottovate mag vergunning aanvragen"
  • CBF waarschuwt voor stichting ’t Nachtlampje

    9 juni 2016

    Het Centraal Bureau Fondsenwerving heeft grote bedenkingen bij de stichting ’t Nachtlampje. Advies: doneer niet. 

    Lees meer over "CBF waarschuwt voor stichting ’t Nachtlampje"
  • Doorbraak in ontwikkeling kunstnier

    8 juni 2016

    Eindelijk heeft de markt de ontwikkeling van de kunstnier omarmt. Drie verzekeraars gaan investeren.

    Lees meer over "Doorbraak in ontwikkeling kunstnier "
  • 3F-Academy begint aan nieuwe periode met nieuwe directeur opleidingen

    8 juni 2016

    Op 10 juni zal Jolan van Herwaarden (MinstF) aantreden als directeur opleidingen. Zij is daarmee opvolger van Carmen van der Aa die de organisatie per 1 juni heeft verlaten. Mw. Jolan van Herwaarden zal vanaf 10 juni (part time) de inhoudelijke begeleiding gaan verzorgen voor cursisten en zal ook bij de examens aanwezig zijn.

    Lees meer over "3F-Academy begint aan nieuwe periode met nieuwe directeur opleidingen"
  • Sommige goede doelen in Groot-Brittannië geven veel te veel uit aan direct-mail

    3 juni 2016

    Dat is althans de conclusie van de Charity Commission; de onafhankelijke koepelorganisatie die belast is met regulering en toezicht op de sector. Het rapport leverde vervolgens schreeuwende koppen op in de Sunday Times.

    Lees meer over "Sommige goede doelen in Groot-Brittannië geven veel te veel uit aan direct-mail"
  • Caro Emerald heeft weinig met goede doelen

    3 juni 2016

    Maar voor Plan Nederland maakte zij een uitzondering en werd zo bijna tot tranen toe geroerd door een bezoek aan een project in Uganda.

    Lees meer over "Caro Emerald heeft weinig met goede doelen"
  • Privacywet Europa treedt in werking

    2 juni 2016

    Non-profits, bedrijfen en overheden krijgen nog twee jaar de tijd om hun  privacyregime in lijn te brengen met de  Europese Algemene Verordening Gegevensbescherming. 

    Lees meer over "Privacywet Europa treedt in werking"
  • Resultaten meten met 'tags': een introductie

    2 juni 2016

    Meten is weten. Misschien wel de grootste open deur die we kennen in marketing-land. De meeste marketeers hebben daarom tegenwoordig al enige ervaring met het meten van websitebezoek in Google Analytics. Maar heel specifiek meten en op basis daarvan aanpassingen doen voor een verhoging van conversie? Dat doet lang niet iedereen.

    Een manier om dat te doen is met tags, ofwel pixel tracking. Dit artikel biedt een introductie voor fondsenwervende organisaties en gaat in op twee toepassingen van pixel tracking: het verzamelen van data en het optimaliseren van advertentiecampagnes.

    Lees meer over "Resultaten meten met 'tags': een introductie"
  • Innovatief onderzoek van start dankzij succesvolle crowdfunding pilot Hartstichting

    2 juni 2016

    In februari startte de Hartstichting een bijzondere crowdfunding pilot. Tijdens deze pilot bood de Hartstichting twee onderzoekers de kans om onderzoek naar hart- en vaatziekten te financieren via crowdfunding. Alleen bij 100% financiering zouden de onderzoeken van start gaan. En dat is gelukt! Kentaa ontwikkelde hiervoor het crowdfunding platform en verzorgde samen met de Hartstichting crowdfunding workshops voor de onderzoekers.

    Lees meer over "Innovatief onderzoek van start dankzij succesvolle crowdfunding pilot Hartstichting"
Close